Jak nás lidé hledají:

betonové podlahy cena


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz betonové podlahy cena - Jagni to

betonové podlahy

- ukázky poptávek

Rekonstrukce v RD - omítky 175m2 - podlahy 80m2

Poptávám u Vás menší rekonstrukce v rodinném domě. Jedná se o dvě betonové podlahy (cca do 80m2) včetně izolace, zazdění několika otvorů (luxsfer) vybourání 3 oken, vnitřní omítky (175 m2)v jedné místnosti a pár dalších úprav a oprav. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Mladá Boleslav | Region: Středočeský | Vloženo: 06.04.2008

Podlaha pod pilou 119m2

Dobrý den, poptáváme položení betonové podlahy cca.105 m2. Dle zadání: Délka plochy 17m, Šířka 7m. Podklad je zhutněný povrch potažený folií a zábranou proti propuštění vody z bet. směsy, na této ploše jsou položeny železo drátkové sítě které se překrývají a jsou podloženy cca 5 cm nad povrchem. Prostor pro podlahu je vyšalován po obvodu dřevěnými podlážkami. Prosím nabídněte 1.) cenu za práci bez bet.směsy. 2.) cenu za vsyp pro zahlazení povrchu. Termín realizace zakázky osobní dohodou spíše co nejdříve. Děkujeme za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Šumperk | Region: Olomoucký | Vloženo: 19.08.2008

Rekonstrukce podlahy v hale - 550 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávka betonové podlahy skladů o velikosti 2x225 m2. Podlaha bude položena na stávající betonovou podlahu. -dodávka a volné položení PE pleny 0,150 mm; -dodávka a položení trvale pružných polyuretanových dilatačních pásků o síle 5 mm u obvodu haly -dodávka a vyvázání ocelové armatury okolo sloupů; -betonová deska z betonu B 25 tloušťky 150 mm vyztužená ocelovými vlákny MEZ 10/48 (obsahuje dodávku a uložení betonové směsi včetně přísad) -strojně hlazený povrch šedé barvy se vsypem speciální směsi cementu, křemičitých písků a korundu -řezání dil. spár do hloubky a v místech dle zkušeností dodavatele (cca 1/3 tloušťky desky) v rastru přizpůsobeném modulu haly, max. 6 x 6 m; -ošetření povrchu podlahy ochran. postřikem; -vyplnění dilatačních řezů trvale pružným tmelem. Únosnost podlahy: - plošná=min. 3 t/m2 - nápravový tlak s pneumatickými gum. koly (VZV) min. 6 t. Termín realizace zakázky přelom září říjen 2006. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Jablonec nad Nisou | Region: Liberecký | Vloženo: 24.07.2008

Betonová podlaha cca 200-300m2

Dobrý den, poptávám u Vás realizaci betonové podlahy na podlahové topení v rodinném domě. Plocha cca 200m2, případně 300m2. Síla podlahy 5 cm. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je od srpna 2008. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Třebíč | Region: Vysočina | Vloženo: 03.09.2008

partnerské weby     podlahové topení