Jak nás lidé hledají:

jak udelat betonovou podlahu


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz jak udelat betonovou podlahu - Jagni to

betonové podlahy

- ukázky poptávek

Betonové podlahy 50 m2, dlažby a obklady 70 m2

Jedná se asi o 50 m2 betonu na podlahové topení teplovodní, 55 m2 betonu normal 50 m2 dlažeb a obklad 2 koupelen cca 70 m2. Rovněž dodáte materiál tzn. obklady a dlažby (vzor již máme vybrán)-nakoupíte, dovezete. Termín realizace co možná nejdříve nebo osobní dohodou. Děkujeme za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Ostrava | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 27.03.2008

Oprava stávající betonové podlahy

Jedná se o zemědělský objekt bývalé posklizňové linky. V budově zůstává konstrukce ocelových silek. Potřebujeme provést vyspravení stávající betonové podlahy a položení povrchové hladké vstvy. Předpokládá se minimální zatížení(pouze pohyb obsluhy, ev.prům.vysavač.....) cca 650 m2 plochy. S ohledem na umístění konstrukcí uvnitř budovy předpokládáme úpravu samonivelačním materiálem. Termín realizace zakázky: Nutno provést do konce března 2005! Za přízeň a vaše nabídky velice děkujeme.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Kolín | Region: Středočeský | Vloženo: 28.04.2008

Podlaha pod pilou 119m2

Dobrý den, poptáváme položení betonové podlahy cca.105 m2. Dle zadání: Délka plochy 17m, Šířka 7m. Podklad je zhutněný povrch potažený folií a zábranou proti propuštění vody z bet. směsy, na této ploše jsou položeny železo drátkové sítě které se překrývají a jsou podloženy cca 5 cm nad povrchem. Prostor pro podlahu je vyšalován po obvodu dřevěnými podlážkami. Prosím nabídněte 1.) cenu za práci bez bet.směsy. 2.) cenu za vsyp pro zahlazení povrchu. Termín realizace zakázky osobní dohodou spíše co nejdříve. Děkujeme za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Český Těšín | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 18.05.2008

Celková rekonstrukce rodinného domu 100 m2

Dobrý den, poptávám u Vás celkovou rekonstrukci RD ( cca 100 m2). Jedná se o betonové podlahy, strop, stěny omítky, štuk, příprava výměny oken, rozvod voda, plyn, topení, nová elektroinstalace, koupelna, WC, položení dlaždic, výměna dveř.futer, tesařské práce, pokrývačské, klempířské - nová střecha dle dohody, zateplen, fasáda. Další požadavky po osobní dohodě. Jedná se o celoplošnou rekonstrukci. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Znojmo | Region: Jihomoravský | Vloženo: 08.10.2008

partnerské weby     podlahové topení