Jak nás lidé hledají:

samonivelační beton


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz samonivelační beton - Jagni to

betonové podlahy

- ukázky poptávek

Betonová podlaha na půdě cca 90m2

Dobrý den. Mám zájem o zhotovení betonové podlahy na půdě rodinného domku z důvodu budoucí půdní vestavby. Současný stav jsou hurdisky zasypány škvárou. Plocha podlahy je 90 m2. Použitý materiál: obyčejný beton. Vážný zájemci se mohou podívat na přílohu k poptávce (*.gif formát). Termín realizace zakázky konec dubna 2006. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Krnov | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 01.05.2008

Rekonstrukce kanalizace

Poptávám zhotovení - obnovu vnitřní kanalizace v Družstevním domě. Požadavky: Doba prováděných prací: 30 dnů. Záruční podmínky na zhotovené práce 36 měsíců od předání díla. Provádění díla tak, aby se nenarušil chod v domě zejména funkčnost kanalizace ( kanalizaci provádět na etapy ). Popis prací:1.Nařezání a vybourání betonové podlahy v chodbách domu 2. Ruční výkop stávající kanalizace 3. DMTŽ stávající kanalizace 4. D a M potrubí KG PVC DN 125-150 5. D a M čisticích kusů PVC DN 125 6. D a M plastové šachty 7. D a M dvorního kanálku 8. DMTŽ a MTŽ zřizovacích předmětů 9. Dopojení zřizovacích zařízení 10. Zásyp a betonáž kanalizace včetně izolace proti vodě 11. D a M dlažby Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Nový Jičín | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 06.07.2008

Stavba ekonomického rodiného domku cca 70m2

Dobrý den. Mám zájem o rodinný domek bez podsklepení přízemí do 70 m2 + zateplená půda včetně betonové podlahy pro případné roššíření. Stavba na klíč. Mám zájem o pokroví. Jedná se o 2+1, nebo 3+1. Preferuji zděnou stavbu. Mám existnenci ingenýrských sítí, je nutno jen udělat přípojky. Nemám existenci projektu a ani stavební povolení. Povaha domku má být přízemní ze sedlovou střechou. Termín raelizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Zlín | Region: Zlínský | Vloženo: 05.02.2008

Vyrovnaní podlahy butu 1+1 v panelovém domě cca 20 m2

Dobrý den, poptávám u Vás vyrovnaní betonové podlahy v přízemním nezařízeném bytě 1+1 (obyvák 18 m2, kuchyně 7 m2, předsíň 5 m2). Výškové rozdíly jsou zhruba v rozmezí 0-2 cm. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Jablonec nad Nisou | Region: Liberecký | Vloženo: 29.08.2008

partnerské weby     podlahové topení