Jak nás lidé hledají:

plovoucí podlaha topení


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz plovoucí podlaha topení - Jagni to

bílá plovoucí podlaha

- ukázky poptávek

Pokládka plovoucí podlahy cca 60m2

Dobrý den, poptávám u Vás podkládku plovoucí podlahy v rodinném domě. Jedná se celkem o cca 60m2. V obývací pokoji jsou podloží dřevěnné desky, v kuchyni a předsíni je dlažba. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Bohumín | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 12.11.2008

Lité podlahy z nnhydritu cca 238m2

Dobrý den, poptávám u Vás formou subdodávky zhotovení nabídky na dodávku a pokládku litých podlah z anhydritu. Dva rodinné domky o výměře podlah cca 238 m2, na podlahové topení. Podklad bude připraven. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec - srpen 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Brno | Region: Jihomoravský | Vloženo: 07.02.2008

Rekonstrukce bytu o 80 m2 - bytové jádro, podlahy a elektroinstalace

Dobrý den. Poptávám u Vás generálního dodavatele na rekonstrukci bytu. Bude se jednat o přebudování bytového jádra, výměnu podlah a renovaci elktroinstlace. Jádro je klasické umakartové - vybourat a následně vyzdít. Půdorys nezůstane stejný, ale chceme zachovat dvě místnosti - WC zvlášť. Co se týče zařízení nemáme žádné speciální požadavky, jen místo vany sprchový kout. Značka zařízení a keramiky dle nabídky. Samozřejmě pokládka nové dlažby a zhotovení obkladů. Nové podlahové krytiny budeme chtít na ploše 50 m2. Stávající lino strhnout a nahradit ho plovoucí podlahou - druh dle nabídky. Nová elktroinstalace: nyní je 1x20, požadavek na možnost přechodu na 3x20 - 3x25. Dále nové zásuvky - ty chceme v lištách podlah. Nejen na elektro, ale i koaxiál a rozvod internetu. Včetně nového osvětlení a přípravy na elektrický sporák. Požadujeme i vypracování projektu a po rekonstrukci provedení revizí. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky listopad - prosinec 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Vyškov | Region: Jihomoravský | Vloženo: 28.01.2008

Pokládka podlahy z OSB desek 30 m2

Dobrý den, poptávám u Vás podlahu z OSB desek cca 30m2. Je to podkrovní obytná místnost, suchá. Podloží: trámy + prkna. Poptávám práci i materiál. Termín relizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Plzeň | Region: Plzeňský | Vloženo: 26.01.2008

partnerské weby     podlahové topení