Jak nás lidé hledají:

dlažba do kuchině


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz dlažba do kuchině - Jagni to

dlažba do kuchyně

- ukázky poptávek

Anhydritové podlahy cca 100m2 pro rodinný dům

Dobrý den, poptávám u Vás dodání anhydritové podlahy cca o ploše 100m2. Poptám jak dodávku materiálu, tak i práci. Termín realizace zakázky je léto 2008. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Plzeň | Region: Plzeňský | Vloženo: 19.07.2008

Topeni do podlahy v bytu 34m2, kotel na plyn

Dobrý den, poptávám u Vás vodovodní podlahové topení + kotel na plyn. Podloží: beton, vrchní vrstva: dlažba. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2008. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Cheb | Region: Karlovarský | Vloženo: 22.01.2008

Obložení + podlahy ve starším domě

Dobrý den, poptávám u Vás obložení místností - materiál obklady umělé do sebe zapadající-něco nakoupeno je (OBI),podlahy desky dřevotříska pak lakované- něco také mám,ostatní se pořídí,též stropy a to palubky pak také ošetření nátěry,toto vše 3 místnosti,3X4m,3x3m,6x4m je to ve starším baráčku-rekonstrukce dělaná,tak nic moc náročného nechci dělat plovoucí a stávající podlahy jsou prkené v dobrém stavu jen ne vzhledově, stěny zdivo a stropy též.takže vytvořit rošty a přidělat obložení a podlaha ani schnilá ani se nehoupe-je to v patře.Materiál nákup buď něco já - lépe si osobně vyberu a ostatní požaduji . Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je podzim 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Klatovy | Region: Plzeňský | Vloženo: 14.08.2008

Renovace koupelny 215x165cm v cihlovém bytě

Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na renovaci koupelny v cihlovém v bytě v činžovním domě ze 70. let 20. století v Praze 4-Michle. Jedná se o vybourání staré vany a zabudování vany nové, vybourání starých kachliček a nahrazení novými obklady, zhotovení nových odpadů a rozvodu vody zvlášť pro umyvadlo, vanu a pračku (nyní jen jeden vývod vody na vše), srovnání podlahy a položení dlaždic (nyní lino). Stávající dispozice koupelny - cca. 2,15m x 1,65m, strop ve výšce 2,4m - zůstanou zachovány. Sanitu a obklady rád při dobré ceně vezmu od Vás, mohu ale koupit i zvlášť. V případě zájmu prosím uveďte minimální cenu, za kterou jste ochotni výše uvedenou renovaci realizovat a Váš odhad na dobu trvání renovace.Poptávám pouze práci. Termín realizace zakázky červenec či srpen 2008. Děkuji za Vaši nabídku!

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Karlovy Vary | Region: Karlovarský | Vloženo: 23.06.2008

partnerské weby     podlahové topení