Jak nás lidé hledají:

plovoucí podlahy dodávka


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz plovoucí podlahy dodávka - Jagni to

dřevěné plovoucí podlahy

- ukázky poptávek

Celková rekonstrukce bytu 2+1 na klíč

hledám generální dodavatelskou firmu, která by provedla rekonstrukci bytu ve starší zástavbě na klíč. Rekonstrukce se týká: podlahy, topení, bytové jádro, odpady popř. kuchyně, malování celého bytu a další řemeslné práce podle dohody. Preferuji osobní návštěvu konzultanta firmy. Termín realizace zakázky od 1.9.2005 nebo co nejdříve. Děkuji.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Olomouc | Region: Olomoucký | Vloženo: 09.12.2008

Pokládka palubkové podlahy a zvukové izolace cca 40m2

Dobrý den, poptávám u Vás pokládku palubkové podlahy cca 40m2 a její zvukovou izolaci. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Kladno | Region: Středočeský | Vloženo: 04.02.2008

Rekonstrukce panelového bytu 3+1 - elektrika + koupelna + kuchyně + podlahy

Dobrý den, poptávám u Vás rekonstrukci panelového bytu 3+1, včetně stavebního povolení. Jednalo by se o nové rozvody elektriky v celém bytě, bude-li možno do panelu, nebo v lištách. Výměna umakartového jádra - koupelna + WC. Vybourat staré jádro, vyzdít, nová dlažba a obklady. Ze zařizovacích předmětů: nové umyvadlo, vana kombinovaná se sprchovým koutem, záchod, vše podle nabídky. Dále laminátová plovoucí podlaha (podle nabídky) v předsíni, v dětském pokoji a dlažba v kychyni. Případně podle finančních možností výměna kuchyňské linky se zabudovanými spotřebiči. Dále si přeji z komory vestavěné skříně vybudovat šatnu. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je jaro 2009. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Kopřivnice | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 16.09.2008

Řešení pro klouzající podlahy.

Hledáme zájemce kteří se potýkají s problémy s klouzající dlažbou , které si tímto dovolujeme oslovit jménem společnosti Hexner-Kříž, s.r.o.která se zabývá unikátním a kompletním ošetřením povrchu dlažeb technologii SAFE-T-SURFACE (S-T-S) , která po ošetření na molekulární bázi upraví nejsvrchnější vrstvu přírodních minerálních látek obsažených v keramických dlaždicích, žule, mramoru, břidlici, terrazzu a betonu a dochází k vyřešení problému že tyto podlahy přestávají klouzat za mokra a vlhka a předchází se tak nebezpečí možných vážných úrazu . Lokalita celá ČR-SR Kontakt: Leoš Brabenec Hexner-Kříž, s.r.o. Tel:+420 608 700 515 e-mail: safe-t-surface@seznam.cz Více informací najdete na: www.brabenec-podlahy.blue4net.cz Více informací o výrobcích a firmě najdete na: www.safe-t-surface.cz

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Třinec | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 19.10.2008

partnerské weby     podlahové topení