Jak nás lidé hledají:

anhydrytové betony


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz anhydrytové betony - Jagni to

nivelační beton

- ukázky poptávek

Nové podlahy v panelovém bytě 50m2

Dobrý den, poptávám u Vás vyrovnání podlah 50 m2, velké nerovnosti, koupě dřevěných podlah + pokládka. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Jihlava | Region: Vysočina | Vloženo: 17.05.2008

Řešení pro klouzající podlahy.

Hledáme zájemce kteří se potýkají s problémy s klouzající dlažbou , které si tímto dovolujeme oslovit jménem společnosti Hexner-Kříž, s.r.o.která se zabývá unikátním a kompletním ošetřením povrchu dlažeb technologii SAFE-T-SURFACE (S-T-S) , která po ošetření na molekulární bázi upraví nejsvrchnější vrstvu přírodních minerálních látek obsažených v keramických dlaždicích, žule, mramoru, břidlici, terrazzu a betonu a dochází k vyřešení problému že tyto podlahy přestávají klouzat za mokra a vlhka a předchází se tak nebezpečí možných vážných úrazu . Lokalita celá ČR-SR Kontakt: Leoš Brabenec Hexner-Kříž, s.r.o. Tel:+420 608 700 515 e-mail: safe-t-surface@seznam.cz Více informací najdete na: www.brabenec-podlahy.blue4net.cz Více informací o výrobcích a firmě najdete na: www.safe-t-surface.cz

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Havířov | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 10.04.2008

Podlaha ve starším rodinném domku 60m2

Dobrý den. Poptávám u Vás plovoucí podlahu - nabídka složení (konstrukce podlahy - materiály - nutné zvýšení kročejové neprůzvučnosti) a ceny (při odůvodnění je možné překročit horní hranici cenového rozpětí). Cca 60 m2 na nevyrovnané betonové povrchy (nutno vyrovnat) na dřevěném záklopu dřevěných stropů, cca 30 m2 podlah na nové dřevěné trámky. Povrch nejspíše koberce - ještě konzultace. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je začátek října 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Trutnov | Region: Královéhradecký | Vloženo: 27.08.2008

Prosklená stěna 2400x2400mm a sprchový kout, vše 200ks

Dobrý den, poptávám u Vás formou subdodávky skleněné stěny cca 2400x2400mm oddělující koupelnu od pokoje, množství cca 200 ks. A sprchový kout 1700x900mm s vaničkou (nebo vana s gulou) v úrovni podlahy výšky max 100mm - množství 200ks. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen - září 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Krnov | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 15.05.2008

partnerské weby     podlahové topení