Jak nás lidé hledají:

anhydridové plovoucí podlahy


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz anhydridové plovoucí podlahy - Jagni to

plovoucí podlaha

- ukázky poptávek

Rekonstrukce koupelny a wc v panelovém domě cca 3, 24m2

Dobrý den, poptávám u Vás rekonstrukci koupelny a wc v panelovém bytě. Rozměr koupelny je cca 120x180 cm, wc má 90x120 cm. Stávající umakartové jádro odstranit a vyzdít, materiál Ytong. Nové přípojky udělat. Jádro se vyzděním zvětší na rozměry: koupelna bude mít 135x190 cm, wc bude mít 100x135 cm. Koupelnu a wc nechat zvlášť. Zařizovací předměty, obklady a dlažbu máme vlastní. Dále bych k tomu chtěla provést novou dlažbu v kuchyni, tam je polovina plovoucí podlaha a polovina dlažba. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je 1-2. týden v srpnu 2008. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Havlíčkův Brod | Region: Vysočina | Vloženo: 05.11.2008

Přístavba dřevostavbou 5 x 7 bm + plovoucí podlaha + sádrokarton + fasáda + elektrika, topení

Dobrý den, poptávám u Vás možnost a cenu přístavby rod. domu v Praze, projekt mám zjištěn. Přeji si montovanou dřevostavbu realizovat na stávající terase. Půdorys cca 5 x 7 bm, pouze 2kratší a jedna delší stěna, sedlová střecha se dvěma střeš. okny podle nabídky, vnitřek plovoucí laminátová podlaha + izolace. Dále SDK kompletně se začištěním a vymalováním, rozvod elektriky a případně rozvod radiátorového topení 2 ks. Fasáda barvenou omítkou. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je zima-jaro 2009. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Havířov | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 19.06.2008

Plovoucí podlaha 3x4m

Dobrý den, poptávám dodávku a položení laminátové plovoucí podlahy v místnosti cca 3x4m v činžovním domě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace je po 20 ludnu 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Třinec | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 18.03.2008

Renovace celodřevěného schodiště v RD

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci celodřevěného schodiště z 30. let, poškozeného užíváním (schodiště je natřeno několika vrstvami barvy, na ni je nalepeno linoleum). Jednou z možností je oprava povrchu, spočívající v odstranění nátěru, opravě rýh a ošlapání, vybroušení atd. Druhou alternativou je položení nového schodiště systémem schod na schod. Šiřka schodiště je 103 cm, 16 stupňů, mezipodesta 230 x 110 cm. Součástí bude výroba nového zábradlí z masívu. Nad i pod schodištěm je položena plovoucí podlaha v provedení dub. Na vyžádání zašlu foto. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen-září 07. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Prostějov | Region: Olomoucký | Vloženo: 16.07.2008

partnerské weby     podlahové topení