Jak nás lidé hledají:

levné plovouci podlahy


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz levné plovouci podlahy - Jagni to

plovoucí podlaha

- ukázky poptávek

Montovaný nebo zděný RD 4+kk

Poptavam u Vas prizemni montovany nebo zdeny RD,nepodslepeny, zasatvena plocha cca 90-110m2, cela stavba na klic vcetne zakl.desky. Mam pozemek na nemz jsou zrizene inzenyrske site. Nemam projekt a ani stavebni povoleni. Vytapeni elektrokotel + krbova kamna, elektricky bojler 120l, strecha sedlova, pudni prostor pouze jako odkladaci, rozvody v plast, topeni plast ci med, strecha tasky bramac (KM beta), oplechovani a okapy TiZn nebo plast, okna drevena EUR nebo plastova 5-ti komorova, vnitrni zarubne oblozkove, obklad v koupelne do 200cm, WC do 150 cm, WC, koupelna, kuchynsky kout, chodba dlazba, pokoje plovouci podlaha lamino. standardni pocet zasuvek a vypinacu v pokojich. Nakres pudorysu zasleme na vyzadani nebo se prizpusobime planku od vas, Nabidky zaslete prosim e-mailem. Maximalni cena za poptavany domek 1.3mil. Termin realizace zakazky zari / listopad 2006. Dekuji za nabidky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Ústí nad Labem | Region: Ústecký | Vloženo: 11.04.2008

Plovoucí podlaha na 25m2 do panelového bytu

Dobrý den. Poptávám plovoucí podlahu na 25m2 do panelového bytu. Jedná se o pokoj v bytě střešní panelákové nástavby. Stávající podklad beton a lepený koberec (odstraním). Dále budu chtít vyrovnat podklad a položit izolaci. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Praha | Region: Praha | Vloženo: 26.03.2008

Podlahové topení cca 100m2

Dobrý den, poptávám u Vás podlahové topení do rodinného domu. Plocha cca 100m2. Topení vodovodní. Podloží je beton, vrchní krytina bude všude plovoucí podlaha. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben 2009. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Pardubice | Region: Pardubický | Vloženo: 29.05.2008

Plovoucí podlaha 65m2

Dobrý den, poptávám u Vás 3vrstvou plovoucí podlahu firmy Kahrs. Typ Dub Vienna City nebo Dub Siena Town, matný lak. Případně jiná firma (Barlinek atd.). Prosím o kompletní cenovou nabídku, tj. vyčíslení za 65m2 včetně kročejové podložky, lišt, práce atd. Pokládka podlahy ve zděném bytě (novostavba). Podloží částečně beton a částečně litý panel. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Kolín | Region: Středočeský | Vloženo: 18.09.2008

partnerské weby     podlahové topení