Jak nás lidé hledají:

plovouci podlaha pokladka


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz plovouci podlaha pokladka - Jagni to

plovoucí podlaha

- ukázky poptávek

Plovoucí podlaha 45m2

Dobrý den, poptávám u Vás pokládku plovoucí podlahy. Rozměr 45m2. Podlaha není rovná, je třeba ji zarovnat. V obývacím pokoji dřevěnou podlahu a v ložnici laminátovou. Pokládka v rodinném domě v patře. Podloží je beton. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky spěchá! Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Orlová | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 06.10.2008

Plovoucí podlaha 6.8x3.7bm

Dobrý den, poptávám u Vás pokládku plovoucí laminátové podlahy (třešeň-click), podloží jsou parkety. Rozměry podlahy 6.8x3.7bm. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen, duben 2008. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Bohumín | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 04.06.2008

Etážové vytápění, plynový kotel, radiátory 3ks, podlahové topení cca 40m2, rozvody komplet

Dobrý den, poptávám u Vás nové etážová vytápění. Jednalo by se o plynový kotel, radiátory 3ks a 2ks žebříkové topení. Celková rozloha bytu je cca 75m2, 2.NP. Podlahové topení cca 40m2, podloží jsou dřevěnné podlahy, vrchní krytina někde dlažba a někde plovoucí podlaha. Dále bych prosila o rozvod vody a plynu v bytě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben, květen 2008. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Kolín | Region: Středočeský | Vloženo: 28.07.2008

Dokončení rodinného domu o obytné ploše 200 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás dokončení rodinného domu. Jedná se domek o obytné ploše 200 m2. Plovoucí podlaha po celé ploše, jen koupelna, WC, kuchyň a předsíň dlažba. Podklad v přízemí 10 cm polystyrenu a v podkroví 6cm. Zateplení celého RD - cca 300 m2 - polystyren 10 cm. Sádrakarton do podkroví 100 m2 vč. tepelné izolace krovu. Vnitřní dveře se zárubní 10 kusů + 1x posuvné dveře. Dále ter. úpravy. Oplocení - sloupky ze sťípaného betonu a výplní dřevo. Délk 17 bm včetně vjezdové brány 3 bm. Dále garáž. vrata 280 x 240 - sekční zateplená s otvíráním na jednu stranu. Elektrické ovládání. Dřevěné schody do patra 190 cm výšky. Plastová okna 17 ks + 1x balkonové dveře. Dvoudílná otvírací a sklápěcí. 6-ti kom. systém a trojí těsnění. Do přízemí bezpeč. sklo. Komplet práce, doplňky dle nabídky. Vchodové dveře 110 x 210 - lepší bezpečnostní systém. Elektrické rozvody po celém RD. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky možno okamžitě. Děkuji za nabídku

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Děčín | Region: Ústecký | Vloženo: 20.01.2008

partnerské weby     podlahové topení