Jak nás lidé hledají:

plovoucí podlahy beroun


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz plovoucí podlahy beroun - Jagni to

plovoucí podlaha

- ukázky poptávek

Dokončení rodinného domu o obytné ploše 200 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás dokončení rodinného domu. Jedná se domek o obytné ploše 200 m2. Plovoucí podlaha po celé ploše, jen koupelna, WC, kuchyň a předsíň dlažba. Podklad v přízemí 10 cm polystyrenu a v podkroví 6cm. Zateplení celého RD - cca 300 m2 - polystyren 10 cm. Sádrakarton do podkroví 100 m2 vč. tepelné izolace krovu. Vnitřní dveře se zárubní 10 kusů + 1x posuvné dveře. Dále ter. úpravy. Oplocení - sloupky ze sťípaného betonu a výplní dřevo. Délk 17 bm včetně vjezdové brány 3 bm. Dále garáž. vrata 280 x 240 - sekční zateplená s otvíráním na jednu stranu. Elektrické ovládání. Dřevěné schody do patra 190 cm výšky. Plastová okna 17 ks + 1x balkonové dveře. Dvoudílná otvírací a sklápěcí. 6-ti kom. systém a trojí těsnění. Do přízemí bezpeč. sklo. Komplet práce, doplňky dle nabídky. Vchodové dveře 110 x 210 - lepší bezpečnostní systém. Elektrické rozvody po celém RD. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky možno okamžitě. Děkuji za nabídku

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Opava | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 12.05.2008

Podlahové topení pro cca 100m2 v rodinném domě + plovoucí podlaha a dlažba

Dobrý den, poptávám u Vás návrh projektu a následnou realizaci vytápění v rodinném domku. Provádím právě nyní jeho celkovou rekonstrukci (domek je prozatím neobydlený) a mám zájem o podlahové vytápění. V rodinném domku mám plynový kotel a kotel na tuhá paliva, ve kterém topím dřevem. Ústřední topení chci zrušit a mám zájem o podlahové vytápění. Chci vědět, co vše by obnášel přechod z ústředního topení na podlahové vytápění o rozměru cca 100 metrů čvterečních, kdy mám na mysli celkovou investici (veškerý materiál včetně montáže). Jako krytinu podlah z části plovoucí podlahy a z části dlažbu(kuchyň a chodba). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je léto 2008. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Třebíč | Region: Vysočina | Vloženo: 14.10.2008

plovouci podlaha 25m2 kachle

dekor kachle svetla vcetne mirelon 6mm realizace ihned,pouze material

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Uherské Hradiště | Region: Zlínský | Vloženo: 02.07.2008

Podlahové topení cca 100m2

Dobrý den, poptávám u Vás podlahové topení do rodinného domu. Plocha cca 100m2. Topení vodovodní. Podloží je beton, vrchní krytina bude všude plovoucí podlaha. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben 2009. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Praha | Region: Praha | Vloženo: 28.01.2008

partnerské weby     podlahové topení