Jak nás lidé hledají:

plovouci podlahy do koupelny


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz plovouci podlahy do koupelny - Jagni to

plovoucí podlaha

- ukázky poptávek

Dokončení rodinného domu o obytné ploše 200 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás dokončení rodinného domu. Jedná se domek o obytné ploše 200 m2. Plovoucí podlaha po celé ploše, jen koupelna, WC, kuchyň a předsíň dlažba. Podklad v přízemí 10 cm polystyrenu a v podkroví 6cm. Zateplení celého RD - cca 300 m2 - polystyren 10 cm. Sádrakarton do podkroví 100 m2 vč. tepelné izolace krovu. Vnitřní dveře se zárubní 10 kusů + 1x posuvné dveře. Dále ter. úpravy. Oplocení - sloupky ze sťípaného betonu a výplní dřevo. Délk 17 bm včetně vjezdové brány 3 bm. Dále garáž. vrata 280 x 240 - sekční zateplená s otvíráním na jednu stranu. Elektrické ovládání. Dřevěné schody do patra 190 cm výšky. Plastová okna 17 ks + 1x balkonové dveře. Dvoudílná otvírací a sklápěcí. 6-ti kom. systém a trojí těsnění. Do přízemí bezpeč. sklo. Komplet práce, doplňky dle nabídky. Vchodové dveře 110 x 210 - lepší bezpečnostní systém. Elektrické rozvody po celém RD. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky možno okamžitě. Děkuji za nabídku

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Děčín | Region: Ústecký | Vloženo: 09.09.2008

Kombinace podlahové + nástěnné topení v novostavbě rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás kombinaci podlahového a nástěnného topení v novostavbě rodinného domu. Žádám včetně kondenzačního kotle BAXI-Prime HT Storage s nerezovým zásobníkem. Projekt domu na požádání zašlu. Prosím o návrh, kam podlahové a kam nástěnné topení. Podlahové topení vodovodní, podloží je beton, vrchní krytina bude dlažba, plovoucí podlaha a koberec. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září, říjen 2008. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Orlová | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 27.04.2008

Podlahové vytápění pro rodinný dům - bungalov cca 100m2

Dobrý den, poptávám u Vás podlahové vodovodní vytápění 100m2. Podklad: beton, vrchní vrstva: dlažba + plovoucí podlaha. Dodávka včetně elektrokotle cca 9kW. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve dle dohody. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Valašské Meziříčí | Region: Zlínský | Vloženo: 17.04.2008

Podlahové topení v rodinném domě 93m2

Dobrý den, poptávám u Vás vodovodní podlahové topení do rodinného domu. Plocha 93m2. Podloží je beton, vrchní krytina bude dlažba a plovoucí podlaha. Topit se bude i radiátory, těch by bylo 4ks, žebrové. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je zima 2008. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Karviná | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 19.11.2008

partnerské weby     podlahové topení