Jak nás lidé hledají:

schodišťová dlažba


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz schodišťová dlažba - Jagni to

pokládka zámkové dlažby

- ukázky poptávek

Stavba plotu

Dobrý den, poptávám stavbu plotu na klíč, kombinace zděného základu a dřeva nebo kování. Délku plotu tvoří přímka o rozměru 25 m. Součástí plotu budou vstupní branka o rozměru 0,9m a vjezdová brána s automat.pohonem o rozměru 3 m. Ostatní 3 strany pozemku budou ohrazeny plotem z pletiva, dohromady délka cca 90m. Elektoinstalace-domovní zvonek. Pokládka zámkové dlažby, vjezd do garáže a parkovací místo cca 20m2 a chodníku cca 15 m2. Termín realizace 05/2007. Děkuji. Cena do 200000,-Kč.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Tábor | Region: Jihočeský | Vloženo: 14.06.2008

Plot z KB bloku 28bm + zámková dlažba na klíč

Dobrý den, poptávám u Vás stavbu plotu na klíč z KB Bloku + dřevěné výplně. Délku plotu tvoří přímka o rozměru 28 b.m. Součástí plotu jsou pojezdová samonosná vrata o rozměru 3,5 m a 1x vstupní branka o rozměru 0,9 m. Celková výška plotu je 1,6 m.Bližší specifikace prací: - betonový základ hloubka cca 0,6 m, - vyzdívka plotové hradby systémem KB Blok, - osazení dřevěných polí (dřevěné prvky ošetřeny tlakovou impregnací + lak), - montáž - 2x vrata, - montáž - 1x vstupní branka (kovové prvky povrchově ošetřeny – Cd, Zn, . . . + lak), - elektroinstalace – příprava elektroinstalace , - pokládka zámkové dlažby – chodník okolo rod.domu,terasa,okapový chodníček.Dále 3krát po 28m plot PVC výška 160cm bez branky 3 strany,bez podezdívky. Podrobnější info. dohodou na uvedené e-mail adrese, případně telefonicky. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je 05-06 / 2008. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Český Těšín | Region: Moravskoslezský | Vloženo: 10.11.2008

Pokládka zámkové dlažby cca 60 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás pokládku zámkové dlažby, cca 60 m2. Stávající povrch hlína, štěrk. Barva šedá - naprosto obyčejná. Pozemek je do svahu. Termín realizace zakázky říjen 2006. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Žďár nad Sázavou | Region: Vysočina | Vloženo: 12.10.2008

Filma Jozef Polák hledá !!!

Dobrý den Firma Jozef Polák vám provede práci pokládka zámkové dlažby , položení podlahy ,podlahové kritiny , oprava jádra děkuji

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Břeclav | Region: Jihomoravský | Vloženo: 30.03.2008

partnerské weby     podlahové topení