Jak nás lidé hledají:

terasové podlahy


Najít tu správnou podlahářskou firmu může být velmi jednoduché: pošlete poptávku a vyberte si z došlých nabídek.
Proč vložit poptávku na internet?

Vložit zdarma poptávku v oboru: Podlahy a podlahové krytiny

Předmět poptávky:


Příklad: Oprava podlahy
Obor: Podlahy, anhydritové podlahy
Hodnota poptávky:

Bližší specifikace poptávky:


Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.

Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
   Jaggni to.cz terasové podlahy - Jagni to

terasové rošty

- ukázky poptávek

Dodavka a istalace kotle a etazoveho topeni pro 3+1 byt v Praze

Pro instalaci noveho etazoveho topeni v obytnem byte 3+1 105 m2 ve 4 patre domu nabidnete prosim cenu pro: 1. Dodavku nasledujicich komponentu topeni bez montaze: a1. Kotel Junkers 27 kW nebo a2. Kotel Valiant 24 kW kombi b. Zasobnik vody 100 l c. Radiatory Radik 22 VK 1500 mm - 4 ks d. Radiatory Radik 22 VK 1000 mm - 2 ks e. Zebrik Radiator 1800 x 60 mm - 2 ks f. Termo hlavice - 8 ks g. Pokojovy ovladac thermostat - 1 ks h. Cu trubky - 200 bm 2. Celkovou dodavku topeni vcetne montaze radiatoru ve 3 pokojich a v kuchyni pod okny, v 2 koupelnach a v predsini pro alternativy a. vysekani a instalace vedeni Cu trubek topne vody ve stenach nebo v podlaze b. insalace Cu vedeni povrchem po stenach u podlahy 3. Vyvlozkovani konina - 15 bm Dodavka/ nakup komponentu 12/2007 Instalace montaz topeni - 2/2008

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Prostějov | Region: Olomoucký | Vloženo: 03.09.2008

Stavba RD 3+1

Dobrý den. Rád bych získal cenové nabídky na stavbu rodinného domu 3+1. Mám zájem o zděnou stavbu nebo o dřevostavbu. Spíše dám ale přednost zděné stavbě. Nemám vlastní pozemek na němž jsou zřízené inženýrské sítě. Prosím proveďte mi hrubou stavbu. Mám zájem o základovou desku, obvodové stěny i příčky a střechu a eventuelně ostatní dle dohody. Zhotovím si sám kuchyň,koupelnu,podlahy a topení. Dále mám zájem o zhotovení Střechy-pultová s malým sklonem, dřevěná+IPA a o zdivo s dobrým tepelným odporem. Požaduji kompletní cenu bez garáže. Veškeré věci týkající se stavby rodinného domu Vám upřesním. Termín realizace zakázky podzim 2006. Děkuji za nabídky.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Třebíč | Region: Vysočina | Vloženo: 23.04.2008

Pokládka podlahy na balkonu o 18m2

Dobrý den. Poptávám venkovní pokládku podlahy na balkonu o 18m2. Materiál a technologii mi doporučte. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen - duben 2008. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Praha | Region: Praha | Vloženo: 16.11.2008

Odhlučnění bytu 60m2

Dobrý den, poptávám u Vás odhlučnění bytu 60m2 - neúnosný přenos kročejového hluku ze spodního bytu. Podlahy jsou z nášlapné vrstvy (10mm),armované betonové mazaniny (50mm),STYROPOR (40mm) a stropní desky (150mm). poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky dohodou. Děkuji za nabídku.

Zadáno v oboru: Podlahy, podlahové krytiny | Obec: Česká Lípa | Region: Liberecký | Vloženo: 19.06.2008

partnerské weby     podlahové topení